Moje forum

Aktualności: Zapraszam do rejestracji
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Zapisy na Jeźdźca  (Przeczytany 1933 razy)

Offline Seyl

  • Administrator, Tygrys
  • Użytkownik
  • *******
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Zapisy na Jeźdźca
« dnia: Sierpień 29, 2013, 11:17:52 »
Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Płeć:
Charakter:
Moce (2):
Tygrys proponowany:
Historia:
Siła:100
Szybkość:100
Zwinność:100
Czujność:100

Moce: Wszystkie możliwe.

Jeździec: Szuka

Podarunek: Jeszcze brak

Tiffany

  • Gość
Odp: Zapisy na Jeźdźca
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2013, 21:24:22 »
Imię:
~Tiffany (czyt. Tifani)
Nazwisko:
~Deruna
Wiek:
~Ukończyła już 16 lat
Płeć:
~Kobieta oczywiście
Charakter:
~Uparta, imprezowiczka, przyjazna, denerwująca, rozpieszczona, dążąca do celu...Jej charakter jest trudny do sprecyzowania... Przeżycia ją ukształtowały w różny sposób.... Uwaga czasem może wybuchnąć płaczem lub "zapłonąć" gniewem
Moce (2):
~Zmiennokształt oraz Władza nad żywiołami
Tygrys proponowany:
~Brak
Historia:
~Zacznijmy od początku:
Urodziłam się w NY.  Miałam mamę(Vanesse) i tatę(Joe'go). No żyłam dość normalnie. Rodzice no bynajmniej tata pracował w wielkiej firmie. Byliśmy bogaci. Miałam wszystko co chciałam. Włamali się nam do mieszkania 3 razy. W końcu zabraliśmy nasz dobytek i się przenieśliśmy do innego mieszkania.  Zostałam z babcią. Miałam wtedy już 10 lat. Rodzice pojechali coś załatwić w urzędzie. Niestety po drodze mieli wypadek. Tata zginą na miejscu. Mamę przewieźli do szpitala. Z babcią udaliśmy się szybko do mamy. Mama miała uraz kręgosłupa. Do końca życia została uwięziona do wózka. Pomagałam mamie  i babci. Płakałam nocami po stracie taty. W końcu mama miała dość kaletcwa. Popełniła samobójstwo. Płakałam 2 razy więcej. Babcia była już też w podeszłym wieku. Zmarła kilka lat później. Zostałam sama w wieku 15lat. Mieszkałam z przyjaciółmi. Prywatki... alkohol... narkotyki... Żyłam tak przez rok. W końcu miałam dość. Zabrałam dobytek po rodzicach i wyjechałam. Znalazłam się tu...Jeszcze czasem płaczę po nocach... Czasem sięgam po alkohol i dopalacze....Staram się po to sięgać jak najmniej.... Co będzie dalej?

Offline Eren

  • Jeździec
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy na Jeźdźca
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2013, 21:47:54 »
Imię:Eren
Nazwisko:Yaeger
Wiek:15 lat
Płeć:chłopak
Charakter:Eren jest bardzo pewny siebie, porywczy i impulsywny. Rzadko kiedy jego działania są poprzedzone jakimkolwiek zastanowieniem. Łatwość szybkiego podejmowania śmiałych decyzji sprawia, że nie boi się ani nie waha stanąć w obronie swoich przyjaciół, nawet w bardzo niebezpiecznych sytuacjach. Już od młodego wieku przejawiał olbrzymią ciekawość świata.Przeżywa wielkie frustracje kiedy nie ma na coś wpływu.
Moce:Zmiana w tytana i ich moce regeneracyjne (http://pl.shingekinokyojin.wikia.com/wiki/Tytani)
Tygrys proponowany:Kimi
Historia:Kiedy byłem dzieckiem, uratowałem Mikasę (przyjaciółkę,potem siostrę) przed handlarzami ludźmi, podczas wizyty w jej domu z moim ojcem. Zabiłem trzech mężczyzn, ale zaskoczył mnie czwarty, który zaczął mnie dusić. Zdając sobie sprawę, że mogę umrzeć, Mikasa z nadludzką siłą skoczyła na mężczyznę z nożem, po czym zabiła napastnika. Mój tata powiedział, że Mikasa może dołączyć do rodziny, a ja dałem jej szalik, który nosi do dziś.

Po inwazji Ogromnego Tytana, zobaczyłem jak tytan pożera moją matkę i postanowiłem dołączyć do straży i wybić wszystkich tytanów.

Po upadku Muru Maria, razem z Mikasą i Arminem (przyjaciel) na krótko zatrzymaliśmy się w "składowisku". Pracowaliśmy na farmie przed osiągnięciem odpowiedniego wieku, aby wstąpić do wojska. W wojsku spędziłem cztery lata szkolenia i zająłem piąte miejsce w swojej klasie po ukończeniu studiów.

Po ukończeniu studiów dostałem się do wojska. Dzielnie walczyłem z tytanami, a w między czasie odkryłem, że mogę zmieniać się w tytana poprzez samookaleczenie. Miałem również zdolności regeneracyjne tytanów...

Kiedy większość tytanów została zabita, opuściłem wojsko... i dołączyłem tutaj.
Imię:Eren
Nazwisko:Yaeger
Wiek:15 lat

Moce:Zmiana w tytana i ich moce regeneracyjne (http://pl.shingekinokyojin.wikia.com/wiki/Tytani)

Siła:25
Szybkość:25
Zwinność:30
Czujność:20

Tygrys:Kimi

Offline Kimi

  • Tygrys
  • Aktywny użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 113
    • Zobacz profil
Odp: Zapisy na Jeźdźca
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2013, 21:50:11 »
Ja się zgadzam. A teraz przyłazić mi na łąkę xD
Wiek: miesiąc
Moce: materializacja i teleportacja
UM:
Siła: 50
Szybkość: 50
Zwinność: 50
Czujność: 50

Jeździec: Eren

Podarunek: Niewidzialność

 

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
granitowa3 fenixlife quieronovelas whispers-in-the-dark najlepszemeble