Moje forum

Aktualności: Zapraszam do rejestracji
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Tiffany  (Przeczytany 1393 razy)

Tiffany

  • Gość
Tiffany
« dnia: Sierpień 30, 2013, 13:44:56 »
Imię:
~Tiffany (czyt. Tifani)

Nazwisko (tylko u ludzi):
~Deruna

Wiek:
~Ukończyła już 16 lat

Płeć:
~Kobieta oczywiście

Charakter:
~Uparta, imprezowiczka, przyjazna, denerwująca, rozpieszczona, dążąca do celu...Jej charakter jest trudny do sprecyzowania... Przeżycia ją ukształtowały w różny sposób.... Uwaga czasem może wybuchnąć płaczem lub "zapłonąć" gniewem

Moce :
~Zmiennokształt
~Władza nad żywiołami

Tygrys:
~ Brak

Historia:
~Zacznijmy od początku:
Urodziłam się w NY.  Miałam mamę(Vanesse) i tatę(Joe'go). No żyłam dość normalnie. Rodzice no bynajmniej tata pracował w wielkiej firmie. Byliśmy bogaci. Miałam wszystko co chciałam. Włamali się nam do mieszkania 3 razy. W końcu zabraliśmy nasz dobytek i się przenieśliśmy do innego mieszkania.  Zostałam z babcią. Miałam wtedy już 10 lat. Rodzice pojechali coś załatwić w urzędzie. Niestety po drodze mieli wypadek. Tata zginą na miejscu. Mamę przewieźli do szpitala. Z babcią udaliśmy się szybko do mamy. Mama miała uraz kręgosłupa. Do końca życia została uwięziona do wózka. Pomagałam mamie  i babci. Płakałam nocami po stracie taty. W końcu mama miała dość kaletcwa. Popełniła samobójstwo. Płakałam 2 razy więcej. Babcia była już też w podeszłym wieku. Zmarła kilka lat później. Zostałam sama w wieku 15lat. Mieszkałam z przyjaciółmi. Prywatki... alkohol... narkotyki... Żyłam tak przez rok. W końcu miałam dość. Zabrałam dobytek po rodzicach i wyjechałam. Znalazłam się tu...Jeszcze czasem płaczę po nocach... Czasem sięgam po alkohol i dopalacze....Staram się po to sięgać jak najmniej.... Co będzie dalej?

Um:
Siła: 25
Szybkość:25
Zwinność:25
Czujność:25

 

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
grzybektybetanski quieronovelas nielegalnewyscigi najlepszemeble granitowa3