Moje forum

Aktualności: Zapraszam do rejestracji
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Autor Wątek: Eren  (Przeczytany 835 razy)

Offline Eren

  • Jeździec
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Eren
« dnia: Sierpień 30, 2013, 12:11:25 »
Imię:Eren
Nazwisko:Yaeger
Wiek:15 lat
Płeć:chłopak
Charakter:Eren jest bardzo pewny siebie, porywczy i impulsywny. Rzadko kiedy jego działania są poprzedzone jakimkolwiek zastanowieniem. Łatwość szybkiego podejmowania śmiałych decyzji sprawia, że nie boi się ani nie waha stanąć w obronie swoich przyjaciół, nawet w bardzo niebezpiecznych sytuacjach. Już od młodego wieku przejawiał olbrzymią ciekawość świata.Przeżywa wielkie frustracje kiedy nie ma na coś wpływu.
___________________________
Historia:Kiedy byłem dzieckiem, uratowałem Mikasę (przyjaciółkę,potem siostrę) przed handlarzami ludźmi, podczas wizyty w jej domu z moim ojcem. Zabiłem trzech mężczyzn, ale zaskoczył mnie czwarty, który zaczął mnie dusić. Zdając sobie sprawę, że mogę umrzeć, Mikasa z nadludzką siłą skoczyła na mężczyznę z nożem, po czym zabiła napastnika. Mój tata powiedział, że Mikasa może dołączyć do rodziny, a ja dałem jej szalik, który nosi do dziś.

Po inwazji Ogromnego Tytana, zobaczyłem jak tytan pożera moją matkę i postanowiłem dołączyć do straży i wybić wszystkich tytanów.

Po upadku Muru Maria, razem z Mikasą i Arminem (przyjaciel) na krótko zatrzymaliśmy się w "składowisku". Pracowaliśmy na farmie przed osiągnięciem odpowiedniego wieku, aby wstąpić do wojska. W wojsku spędziłem cztery lata szkolenia i zająłem piąte miejsce w swojej klasie po ukończeniu studiów.

Po ukończeniu studiów dostałem się do wojska. Dzielnie walczyłem z tytanami, a w między czasie odkryłem, że mogę zmieniać się w tytana poprzez samookaleczenie. Miałem również zdolności regeneracyjne tytanów...

Kiedy większość tytanów została zabita, opuściłem wojsko... i dołączyłem tutaj.
___________________________
Moce:Zmiana w tytana i ich moce regeneracyjne (http://pl.shingekinokyojin.wikia.com/wiki/Tytani)

Siła:25
Szybkość:25
Zwinność:30
Czujność:20
___________________________
Tygrys:Kimi
Imię:Eren
Nazwisko:Yaeger
Wiek:15 lat

Moce:Zmiana w tytana i ich moce regeneracyjne (http://pl.shingekinokyojin.wikia.com/wiki/Tytani)

Siła:25
Szybkość:25
Zwinność:30
Czujność:20

Tygrys:Kimi

 

BloQcs design by Bloc
SMF 2.0.6 | SMF © 2013, Simple Machines
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
sue loudness zerowkab watahashiraberu ganghs